MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V.
Представництво в Україні

02132, Україна, м. Київ,
вул. Дніпровська набережна, 26-ж, к. 13
+380 (44) 364-78-40
+380 (44) 364-78-41
+380 (44) 364-78-42
Історія корпорації

Історія Mitsubishi Electric - це історія розвитку сучасної Японії. Компанія заснована в 1921 році, коли від Mitsubishi Shipbuilding Company (сьогодні це Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.) відбрунькувалася розташована в м. Кобе фабрика, яка виробляла електромотори для океанських суден. Нова компанія отримала назву Mitsubishi Electric Corporation.

У тому ж році компанія вийшла на ринок побутового електрообладнання. Протягом наступних 10 років Mitsubishi Electric виграла ряд великих контрактів, включаючи створення електричних підстанцій для японських залізниць.

У 1930 році Mitsubishi Electric приступила до створення, встановлення та обслуговування ліфтів та ескалаторів, а також виробництва обладнання для електростанцій. Компанія продовжувала швидко рости і розширювати сфери своєї діяльності. До 1960 року вона була одним з найбільш інноваційних і диверсифікованих в Японії виробників електричного обладнання. На початку 60-х років, задовго до того, як стан екології перетворився на серйозну проблему для всього людства, Mitsubishi Electric почала працювати над технологіями, акцент в яких ставився на дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Протягом наступних двох десятиліть діяльність компанії вийшла за рамки Японії. В цей же час Mitsubishi Electric зарекомендувала себе як піонер в галузі розробки комп'ютерів, систем кондиціонування, автомобільної електроніки та супутників, які живляться від сонячних батарей, а також атомних електростанцій.

Починаючи з 1980 року Mitsubishi Electric виводить на світовий ринок свої передові технології та продукти, які роблять внесок у розвиток суспільства, промисловості і кінцевих споживачів. Це перший в світі широкоформатний LED-екран для спортивних арен, найбільший у світі телевізійний CRT-екран, перший у світі спіральний ескалатор, найшвидший у світі ліфт, антени, що дозволили створити першу в світі комерційну систему доступу в Інтернет з борту літака, що знаходиться в повітрі, та багато іншого.